DenizSoft Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri

  • 8,538
  • 10,0815
  • info@denizsoft.com.tr
  • 0850 577 0 574
  • İletişim

Switch Aksesuarları

TP-Link TL-SM311LS Gigabit SFP Mini GBIC module*
21,27 USD

Tp-Link

 
TP-Link TL-POE150S Poe Enjektör*
20,37 USD

Tp-Link

 
Dahua PFT1300 Aktarım PoE Çoğaltıcı
24,20 USD

Dahua

 
HPE J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR Single Mode
150,70 USD

HPE

 
Digitus DN-82121-1 Gigabit Ethernet Medya Dönştrcü
73,13 USD

Digitus

 
HPE R3X85A Aruba Instant On 12V Power Adapter
18,70 USD

HPE

 
UBNT POE 48V-24 WATT Gigabit (POE-48-24W-G)
17,60 USD

Ubiquiti

 
TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module*
20,63 USD

Tp-Link

 
Tp-Link TL-POE200 Güç Adaptör Seti*
22,56 USD

Tp-Link

 
TP-Link TL-POE10R POE Splitter*
12,51 USD

Tp-Link

 
TP-Link MC210CS Gigabit Medya Dönüştürücü*
29,77 USD

Tp-Link

 
TP-Link MC110CS 10/100Mbps RJ45 single Fiber Conv*
24,59 USD

Tp-Link