DenizSoft Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri

  • 33,1472
  • 36,2177
  • info@denizsoft.com.tr
  • 0850 577 0 574
  • İletişim

Benzer Ürünler

 

HPE Aruba J4858D 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
170,50 USD

HPE

 
Tp-Link TL-POE200 Güç Adaptör Seti*
22,56 USD

Tp-Link

 
TP-Link Omada TL-POE10R POE Splitter
13,59USD10,13USD

Tp-Link

 
Tp-Link Omada TL-SM311LS Single Mode SFP Modül
18,99 USD

Tp-Link

 
TP-Link TL-POE150S Poe Enjektör (15.4W)
16,50 USD

Tp-Link

 
TP-Link Omada MC220L Ethernet Medya Dönüştürücü
20,86USD20,76USD

Tp-Link

 
Zyxel SFP-LX-10-D Single Mode Gigabit Transciever
67,10 USD

Zyxel

 
Tp-Link Omada TL-SM311LM Multi Mode SFP Modül
18,70USD17,74USD

Tp-Link

 
Zyxel SFP-SX-D Multi Mode Gigabit Transceiver
106,70 USD

Zyxel

 
TP-Link Omada MC210CS Gigabit Medya Dönüştürücü
28,05USD26,59USD

Tp-Link

 
HPE Aruba JW047A AP-220-MNT-W1W Mt Basic White K
15,40 USD

HPE

 
UBNT POE 24V-24 WATT Gigabit (POE-24-24W-G)
16,50 USD

Ubiquiti

 
UBNT POE 24V-12 WATT Gigabit (POE-24-12W-G)
14,30 USD

Ubiquiti

 
UBNT POE 48V-24 WATT Gigabit (POE-48-24W-G)
18,70 USD

Ubiquiti

 
UBNT U Fiber MultiModeModule 1G(UF-MM-1G)
14,30 USD

Ubiquiti

 
HPE R2X21A Aruba Instant On 48V PSU Power Adapter
17,17 USD

HPE

 
HPE Aruba Instant On R2X22A 15.4W PoE Enjektör
39,60 USD

HPE

 
HPE R2X20A Aruba Instant On 12V PSU Power Adapter
17,17 USD

HPE

 
TP-Link Omada TL-POE2412G 12W Passive PoE Adapter
12,30USD12,03USD

Tp-Link

 
Dahua PFT1200 Aktarım Hi-PoE(60W) Midspan
35,48 USD

Dahua

 
Dahua PFT1300 Aktarım PoE Çoğaltıcı
24,20 USD

Dahua

 
Dahua TAM1GT1GT-30 PoE+(30W) POE Enjektör
18,70 USD

Dahua

 
HPE Aruba J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
269,50 USD

HPE

 
HPE Aruba Instant On R3X86A 48V PSU Power Adapter
18,70 USD

HPE

 
Dahua PFT3960 Single Mod Gigabit SFP Modül
35,20 USD

Dahua

 
Dahua PFT3970 Single Mod Gigabit SFP Modül
48,62 USD

Dahua

 
Digitus PoE Enjektör (48V 15.4W)
24,20 USD

Digitus

 
Digitus Gigabit Medya Dönüştürücü Singlemode (SC)
67,10 USD

Digitus

 
Digitus Gigabit Medya Dönüştürücü Multimode (SC)
69,30 USD

Digitus

 
Digitus PoE Enjektör Kutusu
0,88 USD

Digitus

 
HPE Aruba Instant On R3X85A 12V Power Adapter
9,90 USD

HPE

 
Tp-Link TXM431-LR 10GBase-LR SFP LC Alıcı-Verici
55,62 USD

Tp-Link

 
Tp-Link Omada TL-POE4824G 24W Passive PoE Adaptör
16,18USD15,83USD

Tp-Link

 
TP-Link Omada MC110CS RJ45 single Fiber Conv
24,20USD22,78USD

Tp-Link

 
Tp-Link Omada MC100CM Ethernet Medya Dönüştürücü
24,20USD23,65USD

Tp-Link

 
HPE Aruba J9150D 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
550,00 USD

HPE

 
Fortinet Gigabit PoE Injector (GPI-115)
42,90 USD

Fortinet

 
UBNT ETH-SP-G2 Ethernet Yıldırım Koruyucu
17,60 USD

Ubiquiti

 
Tp-Link TL-SM321A-2 Single Mode SFP Modül
10,01 USD

Tp-Link

 
UBNT POE 50V-60WATT-1.2A (AF24) (POE-50-60W)
24,20 USD

Ubiquiti

 
Tp-Link TL-SM5220-1M 1 Metre 10G SFP Kablosu
32,43 USD

Tp-Link

 
TP-Link Omada TL-POE170S 60W Poe Enjektör
45,10USD44,30USD

Tp-Link

 
TP-Link Omada TL-POE160S Poe Enjektör (30W)
20,25 USD

Tp-Link

 
HPE Aruba Instant On R6P90A AP22 FlushMount Sleeve
3,30 USD

HPE

 
UBNT U Fiber SingleModeModule 10G(UF-SM-10G) 2'li
55,00 USD

Ubiquiti

 
UBNT U Fiber SingleModeM10G.BiDi(UF-SM-10G-S) 2'li
101,20 USD

Ubiquiti

 
HPE Aruba Instant On R8W31A 15.4W PoE Enjektör
37,40 USD

HPE

 
Tp-Link Omada TL-SM5310-T 1 Metre 10G SFP Modülü
41,70USD40,79USD

Tp-Link

 
HPE Aruba Ion R9D16A 1g Sfp Lc Sx 500M Mmf Xcvr
44,00USD38,50USD

HPE

 
Tp-Link TL-SM5220-3M 3 Metre 10G SFP Kablosu
44,00 USD

Tp-Link

 
Tp-Link Omada TL-SM5110-SR 10G SFP Modülü
20,72 USD

Tp-Link

 
Tp-Link Omada TL-MC1400 Medya Çevirici (14 Yuva)
145,55 USD

Tp-Link

 
Tp-Link TL-SM321B-2 Single Mode SFP Modül
10,01 USD

Tp-Link

 
Dell 407-BBOU 300Mt 10GB Multi Mode SFP Modül
275,00 USD

Dell

 
Tp-Link Omada TL-POE4818G 18W Passive PoE Adaptör
12,03 USD

Tp-Link

 
UBNT U Fiber MultiModeModule UACC-OM-MM-10G-D-2
46,20 USD

Ubiquiti

 
TP-Link Omada MC200CM Gigabit Medya Dönüştürücü
27,50 USD

Tp-Link