DenizSoft Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri

  • 13,6151
  • 15,4356
  • info@denizsoft.com.tr
  • 0850 577 0 574
  • İletişim

Benzer Ürünler

 

HPE J4858D 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR Multi Mode
86,90 USD

HPE

 
Tp-Link TL-POE200 Güç Adaptör Seti*
22,56 USD

Tp-Link

 
TP-Link TL-POE10R POE Splitter*
12,51 USD

Tp-Link

 
TP-Link TL-SM311LS Gigabit SFP Mini GBIC module*
20,39 USD

Tp-Link

 
TP-Link TL-POE150S Poe Enjektör*
20,37 USD

Tp-Link

 
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü*
21,22 USD

Tp-Link

 
Zyxel SFP-LX-10-D Single Mode Gigabit Transciever
67,10 USD

Zyxel

 
TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module*
21,01 USD

Tp-Link

 
Zyxel SFP-SX-D Multi Mode Gigabit Transceiver
64,90 USD

Zyxel

 
TP-Link MC210CS Gigabit Medya Dönüştürücü*
29,77 USD

Tp-Link

 
HPE Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White K JW047A
15,40 USD

HPE

 
UBNT POE 24V-24 WATT Gigabit (POE-24-24W-G)
17,60 USD

Ubiquiti

 
UBNT POE 24V-12 WATT Gigabit (POE-24-12W-G)
16,16 USD

Ubiquiti

 
UBNT POE 48V-24 WATT Gigabit (POE-48-24W-G)
17,60 USD

Ubiquiti

 
UBNT U Fiber MultiModeModule 1G(UF-MM-1G) 2'li
18,18 USD

Ubiquiti

 
HPE R2X21A Aruba Instant On 48V PSU Power Adapter
17,17 USD

HPE

 
HPE R2X22A Aruba Instant On 15.4W PoE Enjektör
35,20 USD

HPE

 
HPE R2X20A Aruba Instant On 12V PSU Power Adapter
17,17 USD

HPE

 
TP-Link TL-POE2412G 24V 12W Passive PoE Adapter*
11,74 USD

Tp-Link

 
Dahua PFT1200 Aktarım Hi-PoE(60W) Midspan
35,48 USD

Dahua

 
Dahua PFT1300 Aktarım PoE Çoğaltıcı
24,20 USD

Dahua

 
HPE J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR Single Mode
170,50 USD

HPE

 
HPE R3X86A Aruba Instant On 48V PSU Power Adapter
18,70 USD

HPE

 
Dahua PFT3960 Single Mod Gigabit SFP Modül
35,20 USD

Dahua

 
Dahua PFT3970 Single Mod Gigabit SFP Modül
48,62 USD

Dahua

 
Digitus DN-95102-1 PoE Enjektör
22,47 USD

Digitus

 
Digitus DN-82121-1 Gigabit Ethernet Medya Dönştrcü
71,50 USD

Digitus

 
Digitus DN-82120-1 Gigabit Ether Medya Dönüştürücü
75,70 USD

Digitus

 
Digitus DN-95002 PoE Pasif Power Enjektör Kutusu
2,37 USD

Digitus

 
HPE R3X85A Aruba Instant On 12V Power Adapter
18,70 USD

HPE

 
Tp-Link TXM431-LR 10GBase-LR SFP+ LC Alıcı-Verici*
55,62 USD

Tp-Link

 
Tp-Link TL-POE4824G 48V Passive PoE Adaptör*
15,44 USD

Tp-Link

 
TP-Link MC110CS 10/100Mbps RJ45 single Fiber Conv*
24,59 USD

Tp-Link

 
Tp-Link MC100CM Fast Ethernet Medya Dönüştürücü*
26,53 USD

Tp-Link

 
HPE Aruba J9150D 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
297,00 USD

HPE

 
Fortinet Gigabit PoE Injector (GPI-115)
42,90 USD

Fortinet

 
UBNT ETH-SP-G2 Ethernet Yıldırım Koruyucu
17,60 USD

Ubiquiti